Oblomov

Hledáte nějaké město, kde byste se mohli usadit s celou rodinkou, koupit si domeček nebo opravdu velký byt a žít spokojeně? V současné době odpovídá vašim požadavkům Oblomov.

Namalovala hned tři najednou

Namalovala tři najednou. Pustila se do práce a namalovala hned sadů tří obrazů do obýváku . Měla tak náskok před svým konkurentem. Dílo mělo být odevzdáno do pátečního poledne, ale ona se rozhodla ho odevzdat o dva dny dřív. Tak trochu doufala, že objednatel bude mít čas se do nich zatím zamilovat a ostatní tři dodané pak bude brát jako něco, co mu dojem pokazí. I když byla velmi pilná a důmyslná, její vítězství se nekonalo, ale koupil si všech šest.
 

Nečekaný dárek na první rande

Když přicházel, už z dálky viděla, že není něco v pořádku. Na první rande by čekala, že její potencionální přítel přijde s kyticí, ale s obrazem, to vážně nečekala. Když ho ale doma rozbalila, na čemž on trval, byla v šoku. Byla na něm ona, všude kolem ní spoustu květin a ona vypadala jako bohyně čehosi, každopádně ji to neskutečně slušelo. Okamžitě mu napsala a on na její zprávu ihned odpověděl, čekal na ni. Byli zamilovaní.

Namalovala hned tři najednou
Ohodnoťte příspěvek

Next Post

Previous Post

© 2019 Oblomov

Theme by Anders Norén