Oblomov

Hledáte nějaké město, kde byste se mohli usadit s celou rodinkou, koupit si domeček nebo opravdu velký byt a žít spokojeně? V současné době odpovídá vašim požadavkům Oblomov.

Nebezpečná sázka

Když se Otakar s Liborem vsadili, byla to vlastně ještě taková legrace, která vypadala docela nevině. Jenže po pár hodinách, to když oba vystřízlivěli natolik, aby si uvědomili, oč se vlastně vsadili, jim už tak moc do smíchu nebylo. Kdo prohraje, se měl totiž ostříhat a pak si následně dojít na prodlužování vlasů . Navíc, veřejně se o tomto svém skutku pochlubit na sociální síti. Do smíchu jim nebylo.

Otevřená hra

Kdo umí hrát mariáš, ví, že je to hra nevyzpytatelná, ale dá se i podle umu hodně ovlivnit. Ovšem, když se vsadíte o to, že si necháte ostříhat své do pasu dlouhé vlasy, vnesete do ní rázem ještě mnohem více adrenalinu. A právě o tohle se parta čtyř lidí vsadila. Je to s podivem, že se k něčemu takovému dokázali propůjčit. Vzhledem k tomu, že v sobě ale měli několik panáků, jejich odhodlání k čemukoli bylo poněkud přímočaré. 

Nebezpečná sázka
4 (80%)1

Next Post

Previous Post

© 2018 Oblomov

Theme by Anders Norén