Oblomov

Hledáte nějaké město, kde byste se mohli usadit s celou rodinkou, koupit si domeček nebo opravdu velký byt a žít spokojeně? V současné době odpovídá vašim požadavkům Oblomov.

Šperky na krku

Za několik málo okamžiků to vypukne. „Jsem maturant a čeká mne slavnostní vyřazení“, opakovala jsme si stále dokola, jako bych tomu nemohla uvěřit. Někdo se tvářil, že se v téhle situaci cítí jako ryba ve vodě, ale já moc dobře vím, že tomu tak není. To jen někdo dokáže své emoce lépe skrývat, jiný je dává okatě na odiv, já se snažila o nějaký kompromis. Stejně ale moje oči těkaly po obrovské hale, že snad musely vypadat jako svítící obojek pro psa . Při té představě jsme se musela začít smát a tréma byla okamžitě pryč.

Pozorování noční oblohy

Na den, kdy jsem měl jít pozorovat noční oblohu na opravdovém obrovském dalekohledu do nedaleké hvězdárny, jsem se neskutečně moc těšil. Bude to totiž úplně poprvé a navíc půjdu s tatínkem, který hvězdám, kometám a planetám rozumí. Slíbil mi, že vyrazíme brzo, abychom se dostali do první řady a k dalekohledu se nemuseli moc tlačit. Dnes bude ve hvězdárně jistě nával. Pozorovat máme velikou zvláštnost, která vypadá jako by na obloze poletovala spousta barevných pásečků.
Šperky na krku
Ohodnoťte příspěvek

Next Post

Previous Post

© 2018 Oblomov

Theme by Anders Norén